Biz Kimiz ?

Vero Design Group, marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir.Amacımız İstanbul’un merkezindeki ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir.

Kuruluşumuzdan bu yana geçen 10 yıla yakın süre, uygulanmış 1000’i aşkın proje bunda ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir.

Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz.

Vizyonumuz

Rekabetçi piyasanın tek ekonomik belirleyici olduğu günümüzde; sınırların kalktığı, sıradanlıktan uzak, güçlü ve yaratıcı çözümler sunabilen yapımız ile hizmet kalitemize yatırım yapmaktayız. Misyonumuz; dünyadaki değişimi ve gelişimi takip ederek projelerimizde görselliği ve işlevselliği birleştirmek.

Edindiğimiz tasarım ve uygulama bilgisi ile sektörün öncü, dürüst, güvenilir, örnek hizmet anlayışıyla markalaşarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmekteyiz.

Vizyonumuz; güven ve kalite sürekliliğimize yönelik kalıcı üstünlük sağlayarak donanımımızı, yatırımlarımızı ve teknolojimizi yenileyen bir ”Dünya Şirketi” olmak.