Hakkımızda

Vero Design Group, mekânsal hayalleri gerçeğe dönüştüren, tasarımlarını, gözlemlerinden ve teorilerinden çıkardığı pratikle uygulayan bir iç mimarlık ofisidir.

Vero Design Group, fuar standı ve iç mekan tasarımı, üretimi ve uygulama taleplerine eksiksiz hizmet vermek adına müşteri memnuniyetini esas alan ve bu kazanımla ilişkilerinde uzun süreli devamlılık elde eden, alanında uzmanlaşmış bir kadroya ve altyapıya sahip deneyimli bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Rekabetçi piyasanın tek ekonomik belirleyici olduğu günümüzde; sınırların kalktığı, sıradanlıktan uzak, güçlü ve yaratıcı çözümler sunabilen yapımız ile hizmet kalitemize yatırım yapmaktayız. Misyonumuz; dünyadaki değişimi ve gelişimi takip ederek projelerimizde görselliği ve işlevselliği birleştirmek.

Edindiğimiz tasarım ve uygulama bilgisi ile sektörün öncü, dürüst, güvenilir, örnek hizmet anlayışıyla markalaşarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmekteyiz.

Vizyonumuz; güven ve kalite sürekliliğimize yönelik kalıcı üstünlük sağlayarak donanımımızı, yatırımlarımızı ve teknolojimizi yenileyen bir ”Dünya Şirketi” olmak.