Tanışma her zaman  yüz yüze olmaz. Bazen kulaktan kulağa tanışırsınız bazen yazışarak bazen de okuyarak ama hep karşılıklı olur. Her zaman bir ‘merhaba’ herşeyin başlangıcı olur… O halde bize bir ‘Merhaba’ deyin! 🙂

 Peki biz kimiz? Biz; hikayelerinin başları apayrı, uzuunnnn maceralar geçirmiş, farklı yerlerden gelmiş, ama bir noktada birleşmiş, kendisini geliştirmeyi ve öğrendiği şeyleri paylaşmayı seven fuarcılarız.
Tasarımcıyız aynı zamanda, iç mimari proje de yaparız, fuar standı da kurarız, endüstriyel tasarımlar çıkarmaya ise bayılırız.
Arasıra isyan edip “bırakalım abicim bu mesleği, gidelim güneyde bir otel işletelim olmadı küçük bir balık restoranı… Ayağımızı bolca suya sokalım!” gibi anlık heveslere girsekte, bizler mesleklerine aşık iki deli ve ekibimiz…
Bu blogda siz ziyaretçileri ile buluşmayı bekleyen projelerimizi, fuarcılık sektöründeki gelişmeleri, yenilikleri, iş yaşamıyla ilgili tavsiyeleri bulabileceksiniz. Hayatın içinden paylaşılmaya değer olaylar da olacak tabi, hep iş olmaz! Mimarlık dünyasındaki gelişmeler, dekorasyon önerileri, fotoğrafçılık, sanat, teknoloji, seyahat, sergi ve olmazsa olmaz genç meslektaşlarımıza yönelik bir çok içerik bu blogda olacak.

Bu konular hakkında hiç birimiz tabiki otorite değiliz. Meslek hastalığı galiba, tüm bunlar hayat döngümüzde var sanırım biraz da merak… Dedim ya fuar standları tasarlıyoruz diye, elinin altından tasarımını yaptığın ve projesini üstlendiğin onlarca farklı sektörlere ait iş geçiyor. Elimizden geldiğince  her konuda bir şeyler öğrenmeye çalışıp paylaşmayı seviyoruz. Bilmediklerimizi de sizlerle beraber keşfedeceğiz.
Blogda bir çok yeni ve ilginizi çekebilecek yazıyı arayı çok uzatmadan paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Ne demiş Mies Van Der Rohe; ‘Less is more’. O zaman lafı fazla uzatmadan, ilk blog yazımızı kısa ve öz tutalım.

Yeni yazılarımızla sık sık  buluşmak üzere… Hoşça kalın!